با سلام خدمت دوستان و تمامی عزیزان و همراهان گرتوپ
درسته دیر شده، ولی قبل از همه چیز عید نوروز رو خدمت شما عزیزان تبریک عرض کرده، و امیدوارم که سال خوبی رو همراه با خانواده خود داشته باشید.
یک نظرسنجی ایجاد شده بود و دوستان نظرات خود را در این نظرسنجی اعلام کردند، و درسته که من سایت قبلی رو ندیده بودم، ولی تا آنجائی که اطلاع یافتم، مثل مسنجر بود. که در اینجا میخواهم تفاوت های سیتم فعلی و قبلی رو برای شما عرض کنم، که شاید برخی از دوستان از امکانات سیستم فعلی بی خبر هستند.
همه شما عزیزان در جائی که فعالیت می کنید، حتما این انتظار رو دارید که فعالیت های شما، برای همیشه ماندگار شود. در سیستم قبلی شما، عمر فعالیت های شما، و تمامی نوشته های شما کمتر از یک روز بود، که در سیستم جدید مادم العمر است، یعنی اگر بعد چند سال هم برگردید، تمامی فعالیت های شما در این سایت موجود است. شما در سیستم جدید، می توانید برای خود گروهی ایجاد کنید، و دوستان خود را به این گروه دعوت کنید، و باهم نظرات خود را به اشتراک بگذارید که در سیستم قبلی این امکان وجود نداشت.
اگر می خواهید برای خود سایتی مستقل داشته باشید، ولی توانائی ایجاد سایت رو ندارید، این سیستم جدید این امکان را برای شما فراهم کرده است که در بخش صفحات، اینکار رو انجام دهید، و بخش صفحات درست مثل سایت اختصاصی شما است که فقط متعلق به شخص شماست، و همچنین شما می توانید لینک صفحه خود را در اینترنت منتشر کنید، تا همه دوستان شما از مطالب شما بهره مند شوند. که در سیستم قبلی این امکان وجود نداشت.
در سیستم جدید شما می توانید برای خود یک گالری ایجاد کنید، و تصاویر خود را آپلود کرده، و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. حتی اگر تصاویر شما محرمانه است، می توانید موقع ایجاد گالری تنظیمات مربوطه را انجام داده، تا کسانی که شما تایید می کنید دسترسی به این بخش را داشته باشند. که در سیستم قبلی چنین امکانی وجود نداشت.
شما در سیستم جدید می توانید آهنگ های دلخواه خود را آپلود کرده و با دوستان خود به اشتراک بگذارید، و می توانید بخش آنلاین موسیقی برای خود ایجاد کنید، که چنین سیستمی به رایگان در اختیار شما قرار داده میشود، که در سیستم قبلی هم چنین امکانی وجود نداشت.
کسانی که محصولاتی برای فروش دارند، می توانند در بخش فروشگاه محصول خود را ثبت کرده، و شروع به درآمدزائی کنند، که چنین بخشی هم در سیستم قبلی وجود نداشت.
کلا شما آنچه که نیاز دارید، این سیستم جدید در اختیار شما قرار میدهد، شاید در اولین روزها کمی پیچیده به نظر برسد، ولی با کمی فعالیت خواهید دید که اصلا پیچیدگی زیادی ندارد، و شما به همه بخش های سایت مسلط هستید.
و در آخر هم از همه شما تشکر می کنم و امید دارم که سیستم جدید بتواند تمامی نیازهای شما را برطرف سازد.
معرفی رو هم در اول سایت انجام میدهند، ولی اجازه بدین من در آخر خودم رو معرفی کنم که من امیر بصیر هستم، فوق لیسانس فیزیک نجوم، که در حال حاضر برنامه نویس تحت وب هستم. گیتاریست و بسکتبالیست خوبی هستم، ولی چند سالی میشه که بسکتبال رو کنار گذاشتم. مرداد ماهی هستم، و کلا همه چیز که درباره مرداد ماهی نوشته شده، در مورد من صدق می کنه.
موفق و پیروز باشید.
Posted in: Technology
دریا
عالی یعنی گرتوپ همیشه عالی از زحمات شما و اندیش هم تشکر میکنیم
amir christ
دریا ممنون از شما
المیرا2016
ممنون ازتون ولی چندتاشو بلد نیستیم
amir christ
@المیرا2016 البته زیاد سخت نیست ولی حتما آموزش هائی قرار داده خواهد شد.
محمد71
چوخ ممنون امیرجان
زهرا76
ممنونم از زحماتتون...